O nas

Modern Tech Solutions jest firmą inżynieryjno-techniczną. Zajmujemy się projektami prototypowymi, seryjnymi  oraz modernizacyjnymi.

MTS składa się z dwóch podstawowych działów – prefabrykacji rozdzielni elektrycznych oraz produkcji pakietów bateryjnych. Nasi pracownicy dzielą się na dwa zespoły, ale oba pracują w naszej siedzibie w Pruszczu Gdańskim (poprzednia lokalizacja była w Gdańsku).

Modern Tech Solutions dostarcza rozwiązania na dwóch ważnych płaszczyznach rozwijającego się świata – automatyki oraz szeroko rozumianych baterii i zasobników energii. Nieustannie dokładamy starań aby nasze produkty takie jak: systemy sterowania, prefabrykowane rozdzielnice oraz zasobniki energii wypełniały rosnące oczekiwania naszych partnerów. W oparciu o wiedzę i zdobyte doświadczenie chętnie podejmujemy się ambitnych wyzwań i realizacji wymagających, nieszablonowych a także prototypowych rozwiązań.

Kompleksowo realizujemy profesjonalne usługi w:
– branży ciepłowniczej.
– branży automatyki budynkowej.
– branży energetycznej.
– branży HVAC, w tym hybrydowe źródła ciepła.

Wszystkie zlecenia naszych klientów są realizowane w naszym biurze projektowym w Pruszczu Gdańskim ,gdzie Państwa inwestycją zajmuje się wyspecjalizowana kadra inżynieryjno – techniczna.

Co więcej na miejscu posiadamy również doskonale wyposażoną powierzchnię produkcyjna co pozwala nam w pełni nadzorować nasze zlecenia na każdym etapie ich wdrożenia i produkcji.

W oparciu o wiedzę i zdobyte doświadczenie chętnie podejmujemy się zadań wymagających nieszablonowych  rozwiązań. Wyzwania nie są nam straszne.

LinkedIn
Share